top of page

Siz de artık kendi danışmanlık ofisinizi açabileceksiniz.

 

 

Profesyonel Koçluk desteği, bireylerin duygusal ve düşünsel potansiyelini ortaya çıkarmasını ve bunu kullanmasını sağlamaktadır. Bireylere maksimum düzeyde fayda sağlamanın yolu ise çok iyi düşünülmüş ve tasarlanmış bir eğitimle mümkündür.

 

Profesyonel Koçluk

Eğitim ya da iş hayatında insanlar bir hedef belirler ve bu hedefe ulaşmaya çalışırlar. Bazen bu hedefe ulaşmak için destek hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Profesyonel koçluk hizmetleri, insanlar tarafından yanlış tanımlanabiliyor. Koçluk hizmetleri, danışmanlık ya da akıl verme hizmetleri değildir. Koçluk sisteminde, kişinin hedefine nasıl ulaşacağı konusunda belirlemeler yapılır. Profesyonel koçluk eğitimlerini alan herkes, belirli alanlarda hizmet verebilir. Ulaşılmak istenilen hedefler için yapılacaklar belirlenirken çeşitli sorular sorulur. Bu sorulara, koçlar kendileri cevap bulur.

 

Koçluk hizmetlerinde, hedefe ulaşmaya çalışan kişinin karşılaşabileceği engeller tanımlanır. Bu engellerin ortadan kaldırılabilmesi için nasıl yol izleneceği belirlenir. Koçluk, koç ile danışan arasında planlı gelişen ilişki olarak tanımlanır. Kişilerin var olan potansiyellerinin artırılmasına katkı sunar. Bu katkı ile ulaşılmak istenilen hedefe daha kolay ulaşılmasını sağlar. Sosyal hayatlarında ve iş hayatlarında hedefi olanlar, koçluk eğitimi alabilir.

 

Profesyonel Koçluk Eğitimi Nedir?

Profesyonel koçluk eğitimi nedir? Bireylerin hedeflerine ulaşmada ve sorun çözmede yardımcı olan kişilerin uzmanlaşmasını sağlayan eğitim programıdır. Profesyonel koçluk eğitimi yaratıcı çözümlerin nasıl bulunacağının öğrenilmesini sağlar. Profesyonel koçluk eğitimleri kimler için hazırlanır?

 • Kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,
 • İletişim becerilerini geliştirmek isteyenler.
 • Farklı alanlarda uzmanlaşmak isteyenler,
 • Çalışma hayatında hedefi olanlar,

 

Koçluk, tavsiyede bulunmak olarak değerlendirilmemelidir. Hizmetler sunulurken, danışana akıl verme değil hedef belirleme yapılır. Koç ile danışan arasındaki iletişimin gelişmesi, hedefe ulaşmayı kolaylaştırır. Profesyonel koçluk eğitimlerinde, hedeflere ulaşmayı engelleyecek sorunların nasıl belirlenebileceği gösterilir. Sorunlar belirlendikten sonra bu sorunların ortadan kaldırılması koçluk sisteminin önemli görevidir.

Profesyonel Yaşam Koçluğu

699,00 ₺Fiyat
Vergi dahil
 • Tüm modüller toplamda 7 saatlik yoğun, uygulamalı ve videolu eğitimleri kapsamaktadır. Tüm modüller tamamlandığında ve pratikler de yapıldığı taktirde hem kendinizde son derece gelişim sağlayacaksınız hem de başarılı bir Koç olabileceksiniz. Eğitim sürecindeyken kafanıza takılan herhangi bir soru olursa mail atabilirsiniz. Mutlaka 2 iş günü içerisinde dönüş sağlıyor olacağız.

   

  Kurs Sonunda Aşağıdaki Dökümanlara da Ücretsiz Sahip Olabileceksiniz;

  • Etik Kurallar

  • Hedef İzleme Formu

  • Kayıt Formu

  • Kayıt ve Değerlendirme Formu

  • Koçluk Alan Davranış Kuralları

  • Koçluk Sözleşmesi

  • Koçluk Yol Haritası

  • Hedef Belirlemede Farkındalık Testi

  • Sağ Beyin - Sol Beyin Testi

  • İletişim Penceresi Testi

  • İletişim Tarzı Testi

  • Temsil Sistemleri Testi

   

  Yıl sonuna kadar bu kursu alan herkese dilediğiniz başka bir kursumuzda %50 indirim fırsatı!!!

   

  Kurs gereksinimleri veya ön koşulları var mı?

  · Bu kurstan en iyi şekilde yararlanmak için herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız yoktur. Bilmeniz gereken her şey size bu kursta öğretilecektir.

  · İhtiyacınız olan tüm ders notlarına "Kaynaklar" bölümünden ulaşabilip indirebileceksiniz.

  · Ders notlarını aygıtınıza indirerek ya da çıktılarını alarak mutlaka tekrar etmelisiniz.

  · Ders sonlarında ödevlerinizi yaparak daha hızlı ve emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

  · Bu kurs programı, sizi kişisel ve profesyonel olarak geliştirmek için tasarlanmıştır.

  · Kendi evinizin rahatlığında, her yerde ve her zaman derslere ulaşabilirsiniz. Derslere akıllı telefon / tablet veya bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz.

  · Bu kurstan azami olarak faydalanmak için işlenen konuları, her dersin sonunda verilen ödevleri yaparak, pratik sınavlarına girerek ve eksik kaldığınız konuları tekrar ederek hayatınıza katmanızı tavsiye ediyoruz.

   

  Ödeme tamamlandıktan sonra eğitim linki tarafınıza mail olarak iletilecektir.

   

  Keyifli eğitimler...

Ürün Sayfası: Stores_Product_Widget
bottom of page